Quartz - fused
ALDRICH/GF58140851 - sheet, thickness 2.0 mm, 23 mm diameter, condition polished both sides
Synonym: SI613122
Product Type: Chemical
| diam. | 23 mm |
| diameter | 23 mm |
| form | sheet |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 581-408-51 |
| thickness | 2.0 mm |
| General description: | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information: | Product of Goodfellow |
| UNSPSC | 12352103 |
