Cobalt/Boron/Silicon/Iron/Molybdenum/Nickel
ALDRICH/GF60335995 - foil, thickness 0.025 mm, Co69%/B 12%/Si12%/Fe 4%/Mo 2%/Ni 1%, length 1 m, coil width 50 mm
Synonym: CO820250
Product Type: Chemical
| coil width | 50 mm |
| form | foil |
| L | 1 m |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 603-359-95 |
| thickness | 0.025 mm |
| General description: | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information: | Product of Goodfellow |
| UNSPSC | 12352103 |
