Glass Sealing Alloy, Fe54Ni29Co17
ALDRICH/GF68286943 - 100m insulated wire, 0.03mm conductor diameter, 0.0025mm insulation thickness, polyimide insulation
Synonym: FE045810
Product Type: Chemical
| conductor diam. | 0.03 mm |
| description | polyimide insulation |
| form | wire (insulated) |
| insulation thickness | 0.0025 mm |
| L | 100 m |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 682-869-43 |
| General description: | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com. |
| General description: | Product of Goodfellow |
| UNSPSC | 11101712 |
