Nickel/Boron/Silicon
ALDRICH/GF68505048 - foil, Ni78%/B 14%/Si 8%, thickness 0.025 mm, length 0.5 m, coil width 25 mm
Synonym: NI800250
Product Type: Chemical
| coil width | 25 mm |
| form | foil |
| L | 0.5 m |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 685-050-48 |
| thickness | 0.025 mm |
| General description: | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information: | Product of Goodfellow |
| UNSPSC | 12352103 |
