Titanium/Aluminum/Vanadium
ALDRICH/GF69352061 - foil, Ti90%/Al 6%/V 4%, thickness 0.1 mm, length 0.2 m, coil width 220 mm
Synonym: TI010302
Product Type: Chemical
| coil width | 220 mm |
| form | foil |
| L | 0.2 m |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 693-520-61 |
| thickness | 0.1 mm |
| General description: | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information: | Product of Goodfellow |
| UNSPSC | 12352311 |
